Wgniotki Szczecin
Motoryzacja, Usługi

Wgniotki Szczecin

Wgniotki Szczecin – bezlakierowa naprawa wgnieceń: Nawet najbardziej uważny właściciel samochodu nie jest odporny na pojawienie się wad na karoserii samochodu. Prawie każdy kierowca przynajmniej raz w życiu stanął przed koniecznością usunięcia wgniecenia na drzwiach, masce czy błotniku samochodu. Jabłko, które spadło z drzewa, kawałek mokrego śniegu lub lodu, który stoczył się z daszka werandy, piłka przypadkowo uderzyła w samochód, nieudane otwarcie drzwi, w końcu wypadek. Jednak nie zawsze konieczne jest dokonywanie kosztownych napraw części karoserii wraz z ich wyrównaniem, gruntowaniem i pełnym malowaniem. Istnieje wiele skutecznych sposobów na naprawę wgniotek w Szczecinie bez lakierowania.

Wgniotki w Szczecinie – bezlakierowa naprawa wgnieceń

Jest jeden bardzo ważny punkt: w żadnym wypadku nie powinieneś sam zajmować się usuwaniem wgnieceń. Ryzyko uszkodzenia lakieru auta jest zbyt duże. W zaufanym warsztacie zawsze znajdziesz profesjonalnych mistrzów blacharskich, którzy usuną wgniotki w Szczecinie szybko, sprawnie i w dobrej cenie.

Usuwanie wgnieceń bez malowania (technologia PDR) to jedna z najpopularniejszych usług. A przecież powierzchnia samochodu może ulec deformacji nie tylko w wypadku lub nieostrożnej eksploatacji, ale także w najzwyklejszej niepogodzie. Konieczność usunięcia wgniotków na karoserii pojawia się dość często, zwłaszcza podczas podróży poza miasto.

Ku uciesze kierowców istnieją technologie, które można wykorzystać do usunięcia wgnieceń na samochodzie bez tradycyjnego prostowania i malowania, do naprawy uszkodzeń w trudno dostępnych miejscach. Przygotowanie auta przed sprzedażą obejmuje naprawę wszystkich wgnieceń w części karoserii bez uszkodzenia lakieru. Ten proces przywróci samochodowi atrakcyjny wygląd.

Co oznacza usuwanie wgniotek w Szczecinie bez konieczności lakierowania

Wgniotki Szczecin
Wgniotki Szczecin

Mistrzowie od usuwania wgniotek w Szczecinie naprawiają wgniecenia na częściach karoserii bez lakierowania, co oznacza, że można pozbyć się wady bez zadawania zbędnych pytań przy sprzedaży auta i bez ryzyka pomyłki co do koloru. Chcesz usunąć wgniecenie i szukasz wysokiej jakości naprawy bez lakierowania karoserii, w wyniku której nie będzie odblasków i przebić? A może masz dość szukania kogoś, kto pracuje z różnymi metalami, w tym aluminium? A może nikt nie bierze się za wgniecenia, bo ma mało doświadczenia albo nie ma specjalnych urządzeń, albo nie wie, jak z nich korzystać? Wgniecenie na krawędzi lub pod wzmacniaczem wewnątrz elementu wydaje się być nieodwracalnym uszkodzeniem?

Doskonały wynik w naprawach bez lakierowania uzyskuje się dzięki połączeniu kilku czynników – doświadczenia i wiedzy blacharza samochodowego robiącego to, co kocha, dużego asortymentu nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi do każdego zadania, umiejętności znajdowania rozwiązań dla niestandardowych sytuacji, dbałość o szczegóły i dążenie do ideału. Zapłacisz uczciwą cenę za wynik, a nie za sam proces.

Co to jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania?

Technologia PDR to bezlakierowe usuwanie wgnieceń. Specjaliści, którzy przeszli specjalne szkolenie i mają praktyczne doświadczenie, naprawiają nierówności i wgniecenia karoserii do stanu fabrycznego, a jednocześnie nie naruszają lakieru samochodu. Usuwanie wgniotek w Szczecinie według tej metody oszczędza czas, nie wymaga wymiany elementu ani zmiany jego kolorystyki. Wykonywana jest bezlakierowa naprawę wgnieceń o dowolnej złożoności w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ fachowiec korzysta wyłącznie z wysokiej jakości narzędzi, ogromnego doświadczenia i nie mniej dużego zaplecza wiedzy.

Korzyści z naprawy wgniotek w Szczecinie bez lakierowania?

 • Najważniejszy jest wynik po naprawie. W efekcie klient otrzymuje auto z fabrycznym lakierem.
 • Oszczędzanie czasu. Większość wgnieceń można naprawić w ciągu 30-60 minut, ale po usunięciu wykończenia lub części naprawa może potrwać nawet jeden dzień. To wciąż znacznie mniej niż w przypadku tradycyjnego malowania samochodów.
 • Brak konieczności wymiany elementu.
 • Po naprawie nie pozostają żadne ślady.
 • Cena naprawy bezlakierowej, jest niższa, ponieważ nie ma potrzeby ponownego lakierowania elementu karoserii.

Jakie wgniotki w Szczecinie można naprawić?

Prawie wszystkie wgniecenia nadają się do naprawy bez lakierowania. Wyjątkiem są te elementy karoserii, których geometria jest poważnie naruszona. Do tej pory, dzięki dostępności specjalnych urządzeń, możliwa jest naprawa ostrych wgnieceń i uszkodzeń, w których metal jest rozciągnięty. Nawet w przypadku uszkodzenia lakieru można dokonać napraw, aby podczas dalszego malowania nie było szpachli.

Najczęstsze przyczyny usuwania wgniotków w Szczecinie bez lakierowania to:

 • Drobne wypadki
 • Ślady parkingowe lub parkowanie kontaktowe.
 • Nieostrożne zachowanie przechodniów
 • Zjawiska naturalne: grad, śnieg padający z dachów, silny wiatr z kamieniami.
 • Spadające przedmioty: kasztany, kamienie itp.
 • Uderzenia nogą, ręką, gałęzią, innym przedmiotem

Co wpływa na koszt naprawy wgniotek w Szczecinie?

 • Lokalizacja uszkodzenia i trudność w dostępie do tego uszkodzenia.
 • Podwójny metal – praca z nim jest trudniejsza i dłuższa niż z pojedynczym.
 • Stan lakieru. Jeśli jest uszkodzony, istnieje ryzyko oderwania farby. Aby to zrobić, trzeba użyć specjalnego narzędzia do naprawy wgnieceń i znaleźć odpowiedni dostęp do wgniecenia. Ważna jest lokalizacja wgniecenia. Jeśli znajduje się pod uchwytami, w pobliżu reflektora, na krawędzi lub pod wzmacniaczem. Koszty są zwiększone ze względu na demontaż elementu, ograniczony dostęp do naprawy i jego późniejszą instalację. Wielkość wgnieceń i ich ilość również wpływają na koszt. Każde wgniecenie wymaga indywidualnego podejścia i starannego przestudiowania.

Po bezlakierowej naprawie właściciel samochodu otrzymuje auto z pełnym lakierem bez śladów wgnieceń. Auto jest gładkie, karoseria jest zakonserwowana i doprowadzona do stanu pierwotnego, miejsce naprawy wypolerowane. Do tej pory nie było lepszego sposobu na przywrócenie samochodu do pierwotnej postaci, jeśli ma wgniecenia. Po usunięciu wgniotek w Szczecinie bez lakierowania otrzymujesz auto jak z fabryki