Kontenery morskie
Transport, Uroda

Kontenery morskie

Kontenery morskie są dziś aktywnie wykorzystywane do transportu towarów i ponownego wykorzystania na pomieszczenia gospodarcze, szklarnie, garaże, domki letniskowe, przebieralnie dla pracowników. Projekty oparte na kontenerach są popularne ze względu na ich przenośność i przystępność cenową. Jeśli chcesz przerobić swój kontener na przewóz konkretnego ładunku lub zamierzasz przebudować kontener na pomieszczenie, skontaktuj się z nami. Nasza firma od dawna zajmuje się obsługą kontenerów. Możemy wykonać dowolne opcje przebudowy kontenera. Wybierając nas będziesz zadowolony z efektu.

Projekt rekonstrukcji kontenerów morskich

Rekonstrukcja kontenera morskiego zaczyna się od projektu. Bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje życzenia i pomysły. Nasi specjaliści przy Twoim aktywnym udziale opracowują koncepcję i główne punkty projektu. Wszystkie szczegóły przebudowy uzgadniane są z klientem. W momencie projektowania możesz otrzymać kilka opcji ponownego wyposażenia i wskazać ich pozytywne i negatywne strony. Twoim zadaniem będzie wybór odpowiedniego, skupiając się na swoich preferencjach i akceptowalnych dla Ciebie kosztach.

Rekonstrukcja kontenera morskiego

W przypadku projektu konwersji możesz od nas kupić używany kontener morski w celu renowacji. Istniejąca flota kontenerowa z używanym sprzętem ułatwi wybór. Wykwalifikowani specjaliści mogą zamontować drzwi i okna w kontenerze, odciąć dach, zaizolować konstrukcję, zainstalować system wentylacji, alarmy przeciwpożarowe, przeprowadzić sieć elektryczną i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy trwa rekonstrukcja używanego czy nowego kontenera, zrealizujemy projekt profesjonalnie i w krótkim czasie.

Usługa przebudowy kontenera morskiego

Po odbudowie kontenerów zaleca się okresową konserwację, aby zapewnić nieprzerwane działanie systemów. Nasza firma świadczy pełen zakres usług kontenerowych. Przeprowadzamy również badania profilaktyczne. Nasi specjaliści konserwują systemy wentylacyjne, alarmy przeciwpożarowe, systemy nadzoru wideo, sprawdzają sprawność mechanizmów drzwi. Taka konserwacja zapobiegawcza pomoże utrzymać zainstalowany dodatkowy sprzęt w dobrym stanie i zapobiegnie awariom.

Cena rekonstrukcji kontenerów morskich

Koszt przebudowy kontenera morskiego obliczamy indywidualnie. Zostanie on określony na podstawie konkretnego projektu, kosztu materiałów i konstrukcji dodatkowych, wielkości i złożoności prac. Przebudowa kontenera 40′ i przebudowa kontenera 20′ mogą różnić się ceną. Do każdego klienta podchodzimy, dlatego jesteśmy gotowi zaproponować dla Ciebie korzystną cenę. Współpracując z nami zapewnisz sobie wysoką jakość realizacji projektów oraz wieloletnią współpracę z profesjonalną firmą zajmującą się obsługą kontenerów.

Garaż z kontenerów morskich

Garaż z kontenera morskiego będzie opłacalnym rozwiązaniem dla właścicieli samochodów i warsztatów samochodowych. Nasza firma oferuje niedrogi zakup kontenera na garaż, wybierając optymalną wielkość pomieszczenia, w oparciu o zadania. Solidna konstrukcja niezawodnie ochroni wnętrze przed intruzami i czynnikami zewnętrznymi. Aby stworzyć komfortowe środowisko, wykonujemy dodatkową izolację i wyposażenie kontenera morskiego do przechowywania samochodu. Dostępne są nowe i używane wysokiej jakości modele. Mobilność takiego garażu pozwala w razie potrzeby przenieść go w nowe miejsce za pomocą przyczepy lub dźwigu.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą garaży z kontenerów o dowolnej wielkości. Konstrukcja posiada wytrzymałą metalową ramę. Na zewnątrz pomieszczenie osłonięte jest ocynkowaną blachą profilowaną. Dla zapewnienia większej niezawodności garaż wyposażony jest w ramę pośrednią wykonaną z drewna. Dekorację wnętrz wykonujemy zgodnie z Twoim życzeniem, może to być: MDF, drewno itp. Garaż jest ocieplony warstwą wełny mineralnej i wyposażony w niezawodne bramy (rolowane, wahadłowe, segmentowe).

Projekt garażu z kontenerów morskich

Kontenery morskie
Kontenery morskie

Nasza firma oferuje zakup kontenerów na garaż w okazyjnej cenie. Dostępne w standardowych modelach i High Cube o zwiększonej wysokości w celu zaspokojenia potrzeb i dodatkowej przestrzeni. Klienci najczęściej preferują modele 20 i 40 stóp, kupując jednocześnie 2 kontenery, aby stworzyć przestronne pomieszczenie do przechowywania samochodu i pracy przy nim. Zamówienie realizujemy w ciągu kilku dni, co pozwala zaoszczędzić czas klienta. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu uzyskania pomocy w wyborze optymalnych kontenerów do przechowywania samochodu.

Budując garaże z kontenerów, na życzenie klienta możemy dodatkowo wyposażyć go w instalację elektryczną i wyłączniki, wentylację, klimatyzację, ogrzewanie. Stojaki są montowane tak, aby pomieścić narzędzia lub urządzenia. W przypadku planowania stacjonarnego użytkowania garażu możliwe jest jego posadowienie na fundamencie. Oferujemy klientom tylko wysokiej jakości nowe lub używane kontenery, które są przeznaczone do długotrwałej eksploatacji.

Zalety przeobrażenia kontenerów morskich na garaż

Kontenery morskie mają wystarczającą objętość wewnętrzną i solidną konstrukcję, dzięki czemu są szeroko stosowane do stałego przechowywania pojazdów. Pomieszczenie można zainstalować w dowolnych miejscach. Wygodne drzwi zapewniają komfort obsługi, a nowoczesne systemy zamykania stają się gwarancją bezpieczeństwa auta. Mobilność kontenera jest dodatkowym atutem i pozwala na szybkie przenoszenie go z miejsca na miejsce (jeśli garaż służy do przechowywania sprzętu na budowie lub do samochodu służbowego).